Szybki kontakt
tel. 505 029 747, email: admin@ok.info.pl

OK.INFO.PL

Projektowanie stron internetowych, usługi komputerowe

Hosting - konta www

Utrzymanie stron

Usługi informatyczne

Pozostałe usługi

Szukaj


Powiązane artykuły

Nasz PageRank™

powered by Narzędzia SEO

PR - Google Page Rank
IP - Indexed Pages
BL - Back Links
Antywirusy online


Start arrow Ciekawostki, artykuły arrow Agregator okazji oraz promocji w e-sklepach
Agregator okazji oraz promocji w e-sklepach Drukuj E-mail

Zawartość serwisu tworzą odwiedzający go internauci, a także przedstawiciele sklepów internetowych, dodając informacje o obniżkach i budując ranking najbardziej godnych polecenia okazji.

- Abytaniej.pl ułatwia polowanie na okazje i jest miejscem, z którego można zacząć każde zakupy internetowe. - zachęca do odwiedzin Jakub Milewski, współzałożyciel serwisu. - Większość z nas bowiem chętnie korzysta z wszelkich specjalnych ofert i promocji, a jednocześnie zwykle nie mamy czasu ani cierpliwości na żmudne przeglądanie witryn w poszukiwaniu przecen - dodaje.

Główną zasadą działania Abytaniej.pl jest system poleceń, który - zdaniem twórców serwisu - daje pewność, że znajdą się tam najciekawsze i najbardziej intratne promocje z e-sklepów.

Internauci mogą głosować na okazje - kupony, rabaty czy obniżki - dodawane przez innych użytkowników. Jeśli dana oferta nie uzyska odpowiedniej liczby poleceń - znika z serwisu. Abytaniej.pl daje też możliwość umieszczania komentarzy i prowadzenia dyskusji. Serwis jest całkowicie bezpłatny.

Opr. KG

Źródło: Dziennik Internautów

< Poprzedni   Następny >
Joomla Templates by Joomlashack